Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye’ye yazılım hizmeti sunan, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor. Firmamız hazır php script sektörünün lider olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Misyonumuz

Yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üretir. Ayrıca, iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri sunar.
Geleceğin çalışma düzenini bu günden personeline, bu düzenin ürettiği yüksek kaliteyi çözüm ortaklarına sunar.
Sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, web hosting, sanal tur, SEO, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada, kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.

Hizmet Kategorileri

Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan  Bismillah Medya, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Güçlü referansları ile sektörün lider firması olmaya devam eden Bismillah Medya, kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.

Biz Ne Yapıyoruz ?

Hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar edinmenize yardımcı olarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Özel SEO Hizmetleri

Marka Tescil Desteği

Özel Yazılım Hizmeti (PHP)

Logo Tasarımı